1399-11-17

مدیر ارشد گوگل مپ – اکبر مزرئی

 

همانگونه که در صفحه درباره من از ایجاد مرزبندی جغرافیائی، ترسیم جاده ها، ایجاد ادارات ، ایجاد مکان های عمومی و شخصی، بارگذاری تصاویر مکان ها، نام گذاری و ایجاد آدرس و ساعات کاری مکان ها نوشتم. 

هرآنچه که در گوگل مپ در شهرستان ملارد نیاز دارید و می خواهید ترافیک را در مسیرهای مختلف مشاهده کنید یا اطلاعاتی از ساعت کاری مکانی که تمایل دارید به آنها سر بزنید و یا می خواهید بدانید بصورت پیاده یا با خودرو چند دقیقه با مکان مورد نظر فاصله دارید توسط اینجانب ایجاد شده است. به همین خاطر تمایل دارم تعدادی بصورت فقط نمونه از صدها مکان ایجاد شده و فعالیت صورت گرفته برای تکمیل نقشه شهرستان ملارد برای استحضار بینندگان محترم قرار دهم.

قابل ذکر است توسعه نقشه همچنان ادامه دارد و در صورت حمایت نهاد و سازمان های دولتی با گستردگی فعالیت در شهرستان ملارد ده ها طرح خلاقانه برای شناساندن شهرستان ملارد به دیگران و تکمیل برخی از مسیر و خیابان های روستاها و مکان های کمتر بهره مند ایجاد خواهد شد تا ضمن بهره برداری شهروندان بیشتر استفاده از خدمات تحت نقشه نیز برای آنها ایجاد شود و آمادگی خود را اعلام می نمایم.

نمونه مرزبندی جغرافیائی شهرستان ملارد و تفکیک از استان های البرز و مرکزی :

ایجاد مرزبندی جغرافیائی و تفکیک مرز شهرستان ملارد بعنوان یکی از شهرستان های استان تهران با استان های همجوار از جمله استان البرز و استان مرکزی و همچنین تفکیک شهرستان ملارد از شهرستان های شهریار و فردیس بعنوان پایه و مبنای استفاده از نقشه می باشد که هر مسیر و مکانی در این مرزبندی بعنوان شهرستان ملارد شناخته خواهد شد.

 

 

نمونه ترسیم کلیه خیابان ها، کوچه ها و مسیرهای واقعی روی نقشه در تمام شهرستان :

هر آنچه که در نقشه از خیابان ها، کوچه ها، منطقه بندی مثل سرآسیاب ، مارلیک، صفادشت، شهرک صنعتی، روستاها و غیره مشاهده می کنید و نام مسیرها را می بینید با صرف روزها، ماه ها و سالها زمان ایجاد شده است.

نمونه ایجاد نام گذاری، مسیریابی و اطلاعات کامل ادارات و مکان های عمومی در شهرستان ملارد :

ایجاد مکان ادارات و مسیرهای منتهی به آن می تواند در دسترسی شهروندان محترم به ادارات مورد نیاز مورد استفاده قرار گرفته و ایجاد مکان های عمومی از جمله پارک ها، سرویس های بهداشتی، پارکینگ ها، پمپ بنزین ها و غیره از جمله نیازها و ضرورت های بهره برداری آسان در دنیای دیجیتال کنونی است.

 

نمونه ترسیم جاده های مواصلاتی اصلی که مورد بهره برداری کلیه تردد کنندگان از شهرستان ملارد می باشد :

ترسیم جاده های مواصلاتی ورودی و خروجی شهرستان ملارد از جمله موارد ضروری در نقشه ها بوده که مشخص کننده مسیریابی رانندگان و استفاده کنندگان از آن می باشد که می توانند با ورود یا خروج از مسیرهای مواصلاتی نام شهرستان ملارد را مشاهده نمایند.

نمونه ترسیم و انتقال دیتای ترافیک خیابان ها، جاده ها و کلیه مسیرهای شهرستان ملارد به جهت بهره مندی از مشاهده لحظه ای ترافیک روی نقشه :

حتما برای شما یا آشنایان شما پیش آمده که بخواهید ترافیک خیابان و مسیرهایی که تمایل دارید به آنجا تردد نمائید را روی نقشه مشاهده کنید و یا رانندگان خودروهای اینترنتی از جمله اسنپ و تپسی و غیره برای مسیریابی سریعتر و رسیدن به مقصد یا پیدا کردن مبدا از روی نقشه نیاز داشته باشند که بازترین مسیر و خلوت ترین آن را پیدا کنند. این قابلیت روی نقشه اصلا تصادفی نیست و ایجاد و انتشار آن در طی سالها درست شده و بصورت مستمر در دست تکمیل می باشد.

 

نمونه ثبت مکان های عمومی از قبیل بانک ها، کسب و کارهای شهروندان و ساختمان ها در شهرستان ملارد :

ایجاد مکان های شخصی، کسب و کارهای واقع در شهرستان ملارد و بانک ها، پارک ها و غیره برای دسترسی آسانتر شهروندان به موارد مورد نیاز خود بصورت مستمر انجام شده و با باز و بسته شدن مکان ها در طول ایام در دست بروزرسانی می باشد که به تنهایی این حجم از بروزرسانی ها واقعا دشوار می باشد.

 

نمونه ایجاد مکان، جزئیات و تصاویر مکان ها و ادارات شهرستان ملارد (مثلا شهرداری ملارد) :

وقتی مکانی را روی نقشه جستجو می نمائید اطلاعاتی از قبیل تصویر آن مکان، نام فارسی و انگلیسی آن مکان، آدرس، سایت و اطلاعات تکمیلی آن را مشاهده می نمائید که درج تک تک آنها در حد توان با دقت انجام شده و بروزرسانی می گردد.

 

نمونه تصویربرداری و ایجاد عکس روی مکان ها و ادارات شهرستان ملارد :

ایجاد تصاویر و بارگذاری آنها روی مکان های دولتی، خصوصی و هر آنچه که روی نقشه مشاهده می کنید به بینندگان محترم از تمام نقاط جهان کمک می کند که با فضای فیزیکی مکان مورد جستجوی خود آشنا شوند که ایجاد و بارگذاری ده ها تصاویر با بازدید چندصد هزار نفری نشان از استقبال شهروندان و بازدیدکنندگان محترم دارد و بروزرسانی می گردد.

 

نمونه ثبت اطلاعات مکان ها در جستجوگر گوگل :

وقتی نام اداره / سازمان یا هر مکان اغلب رسمی را در جستجوگر گوگل سرچ می نمایید اطلاعاتی از ان مکان در جستجوگر برای شما نشان داده می شود که می تواند شامل نام، عکس، آدرس سایت، شماره تماس، آدرس پستی، ساعت کاری و غیره باشد که در دسترسی شهروندان محترم به مکان مورد جستجو کمک زیادی می کند و در کنار نام جستجو شده قرار می گیرد. این نوع ثبت با تلاش فراوان برای بهره برداری عموم جامعه در حد توان انجام شده و در طول زمان بروزرسانی گردیده و اضافه می گردد.

 

نمونه آمار گوگل از وضعیت مکان ها، تصاویر و … ثبت شده توسط مدیر ارشد شهرستان ملارد :

 

امیدوارم مورد رضایت شما شهروندان محترم ، مدیران دستگاه ها و ادارات شهرستان ملارد و بازدیدکنندگان ایرانی و خارجی از سرتاسر دنیا قرار گرفته باشد.


بزودی تلاش خواهم نمود امکان ثبت پیشنهاد شما برای ثبت مکان ها و کسب و کارهایتان را فراهم آورم که با مشارکت شما حتما علاوه بر رونق کسب و کارتان دسترسی شهروندان نیز به شما آسانتر خواهد شد. منتظر سورپرایز باشید.